Temel Elektronik Laboratuvarı

Temel Elektronik Laboratuvarında; Elektrik-Elektronik Deney setleri bulunmaktadır. Elektrik-Elektronik Ölçme dersinin Elektronik grubu dersleri bu laboratuvarda yapılmaktadır.


Endüstriyel Kontrol ve Arıza Analizi Laboratuvarı

EKA Laboratuvarında Elektronik Deney Setleri bulunmaktadır. Endüstriyel Kontrol Arıza Analizi dersleri bu laboratuvarda yapılmaktadır.


Güvenlik Sistemleri Laboratuvarı

Güvenlik Sistemleri Laboratuvarımızda Kamera, Alarm ve Güvenlik Sensör setleri bulunmaktadır. Laboratuvarımızda; Alarm ve Geçiş Kontrol Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri ve Kapalı Devre Kamera Sistemleri dersleri işlenmektedir.


Endüstriyel Kontrol Laboratuvarı-2

Endüstriyel Kontrol Laboratuvarında 12 adet öğrenci ve 1 adet öğretmen bilgisayarı bulunmaktadır. Laboratuvarımızda; Endüstriyel Kontrol Sistemleri ve Mikrodenetleyiciler dersleri işlenmektedir.


Bilgisayar Laboratuvarı

Bilgisayar Laboratuvarımızda 14 adet öğrenci bilgisayarı ve 1 adet öğretmen bilgisayarı bulunmaktadır. Laboratuvarımızda; Bilgisayar Destekli Uygulamalar, Mikrodenetleyiciler ve Temel Bilgisayar Ağları dersleri işlenmektedir.


Ölçme Laboratuvarı

Ölçme Laboratuvarında Elektrik Ölçme Deney setleri bulunmaktadır. Laboratuvarımızda; Endüstriyel Elektrik Sistemleri ve Elektrik-Elektronik Ölçme Dersi Ölçme grubu dersleri bu laboratuvarda yapılmaktadır.


Elektronik Sistemler Laboratuvarı

Elektronik Sistemler laboratuvarında Elektronik Güç Kaynağı Deney masaları bulunmaktadır. Laboratuvarımızda; Elektronik Sistemler ve Dijital Elektronik dersleri işlenmektedir.


Elektrik Makinaları Laboratuvarı

Elektrik Makinaları Laboratuvarında kumanda teknikleri deney setleri bulunmaktadır. Elektrik Makinaları ve Kontrol Sistemleri ile Kumanda Teknikleri dersleri bu laboratuvarda yapılmaktadır.


Pnömatik ve Hidrolik Laboratuvarı

Pnömatik Laboratuvarında Pnömatik deney setleri bulunmaktadır. Elektrik Makinaları ve Kontrol Sistemleri dersi ile Endüstriyel Elektrik Sistemleri dersleri bu laboratuvarda yapılmaktadır.


Endüstriyel Kontrol Laboratuvarı-1

Endüstriyel Kontrol Laboratuvarında 10 adet öğrenci ile 1 adet öğretmen bilgisayarı bulunmaktadır. Endüstriyel Kontrol Sistemleri ve Mikrodenetleyiciler dersi bu laboratuvarda yapılmaktadır.


Temel Elektrik ve Zayıf Akım Tesisleri Laboratuvarı

Zayıf Akım Tesisleri laboratuvarımızda Zayıf Akım deney setleri bulunmaktadır. Zayıf Akım Tesisleri ile Elektrik-Elektronik Ölçme dersi tesisat grubu dersleri bu laboratuvarda yapılmaktadır.


Pano Tasarım ve Montajı Atolyesi

Pano Tasarım Atölyesinde Pano setleri bulunmaktadır. Pano Tasarım ve Montajı, Yapı Elektrik ve Kuvvet Tesisleri dersleri bu laboratuvarda yapılmaktadır.